• banner1-3
 • LED ПАД од поплави светлина

  LED ПАД од поплави светлина

 • LED Висока Bay светлината

  LED Висока Bay светлината

 • LED Таванот Светлина

  LED Таванот Светлина

 • Вдлабнати LED вградна

  Вдлабнати LED вградна

 • T5 тела-интегрирана

  T5 тела-интегрирана

 • Три-доказ LED цевка

  Три-доказ LED цевка

Зошто да не одберете нас

3123123

 

Ние сме LED високо-технолошки претпријатие основано во 1990 година со регистар град на 3.000.000 американски долари, лоцирање во Ningbo -на убава крајбрежен град во провинцијата Жеџијанг, China.After повеќе од 20 години е вреден и иновации, ние сме биле развој на професионален тим кој може да ви снабдување со висок квалитет и поволни цени LED производи.

Нашите производи имаат два дела:

Една од нив е LED светло затворен и отворен, вклучувајќи LED iPad-ГОЛЕМИНА рефлекторите, LED таванот светлина, LED вградна светилка, LED Песна светлина, LED рефлектори, LED сијалица светлина, LED цевка серија и некои посебни LED светла како што се LED итни светло и LED Ултравиолетовите црна светлина и така натаму ...

Зачувај

Прочитај повеќе

Избрана производи

благодарам за вашето време

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !