Профил на компанијата

cso5oiz0123

Ние сме LED високо-технолошки претпријатие основано во 1990 година со регистар град на 3.000.000 американски долари, лоцирање во Ningbo -на убава крајбрежен град во провинцијата Жеџијанг, China.After повеќе од 20 години е вреден и иновации, ние сме биле развој на професионален тим кој може да ви снабдување со висок квалитет и поволни цени LED products.Our производи имаат два дела:

Една од нив е LED светло затворен и отворен, вклучувајќи LED iPad-ГОЛЕМИНА рефлекторите, LED таванот светлина, LED вградна светилка, LED Песна светлина, LED рефлектори, LED сијалица светлина, LED цевка серија и некои посебни LED светла како што се LED итни светло и LED Ултравиолетовите црна светлина и така натаму.

Другата е LED дисплеј, вклучувајќи LED сегмент дисплеј, LED Матрични и така натаму.

CE, ROHS, SGS и ISO9001 одобрување. Кориснички услуги е добредојдена. "Искреноста, иновации, хармонија и квалитет" е нашиот принцип, и исто така, нашите извршуваат. Ние се посвети на обезбедување на нашите clents со професионални, одлични и конкурентни производи и услуги. Взаемна корист е нашата цел, па ние искрено се надеваме да се воспостави и одржува долгорочна соработка деловни односи со вас.

CE-EMC Certificate111


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !