FL-PAD-10W Прва LED потоп светлината

Краток опис:

IP65 Отворен Rechargable Прва работна предводена од поплави светлина 10W


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: FL-PAD-10W Прва LED потоп светлината
  напон: DC5V / 2A
  капацитет: 4400mA
  Работно време: 3H 8800mA Работно време: 6H
  на енергија: 10W
  Лумен: 800lm
  УПТ: 2700-6500K СОС
  LED Тип: CRI> 80 2835SMD
  Материјал: алуминиумско куќиште
  Боја за Опција: црна / бела / црна + бела
  зрак Агол: 110 °
  Големина: 162 * 193 * 32mm
  IP Ниво: IP65
  сертификат: CE и RoHS, ERP, SGS, ISO9001
  ОЕМ и ODM Добредојдовте


 • Претходна:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !