Висока моќност 20W Frameless I-PAD LED Големина поплави светлина 20W

Краток опис:

IP65 чист алуминиум Frameless I-PAD LED Големина поплави светлина 20W


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: FL-PAD-20W

  Voltage:AC220-260V or AC110-165V;AC100-277V

  Моќност: 20W

  Лумен: 1850lm

  УПТ: 2700K / 3000K / 4000K / 6000K

  LED Type: CRI> 80 2835SMD

  30cm кабел жица-3 * 1.0

  Материјал: Алуминиум + 4.0mm ултра-бели плетени стакло анти-блескави

  Боја за Опција: црна / бела / сива

  Зрак Агол: 110 °

  Големина: 162 x115x20.5mm

  IP Ниво: IP65

  Сертификат: CE и RoHS, ERP, SGS, ISO9001

  ОЕМ и ODM Добредојдовте


 • Претходна:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  WhatsApp Online Chat !