T160-100W Висока моќност LED висок залив светлина

Краток опис:

Алуминиум Висококвалитетен E40 100W ЛЕР Висока Bay светлината


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: T160-2835-100W

  Voltage:AC170-265V,AC85-277V

  Моќност: 100W

  Лумен: 9000lm

  УПТ: 2700K / 3000K / 4000K / 6000K

  LED Type: CRI> 80 2835SMD

  База: E27 и E40

  Материјал: алуминиум домување + компјутер капак

  Боја за Опција: Бело / злато

  Зрак Агол: 330 °

  Должина: D: 160mm H: 277mm

  Сертификат: CE и RoHS, ISO9001

  ОЕМ и ODM Добредојдовте


 • Претходна:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !