• banner1-3
 • LED PAD Përmbytjet Dritë

  LED PAD Përmbytjet Dritë

 • LED High Bay Dritë

  LED High Bay Dritë

 • LED dritë tavan

  LED dritë tavan

 • Recessed LED downlight

  Recessed LED downlight

 • T5 instalime-integruar

  T5 instalime-integruar

 • Tri-provë LED Tube

  Tri-provë LED Tube

Pse të zgjidhni na

3123123

 

Ne jemi LED ndërmarrje të teknologjisë së lartë e themeluar në vitin 1990 me një kapital regjistrin e 3,000,000 usd, në gjetjen e Ningbo -The qytet i bukur bregdetar në provincën Zhejiang, China.After më shumë se 20-vjeçare e punëtor dhe inovacionit, ne kemi zhvilluar një ekip profesional i cili mund të japë ty cilësi të lartë dhe çmimeve LED produkteve të favorshme.

Produktet tona kanë dy seksione:

Njëra është LED dritë brendshme dhe te jashtme, duke përfshirë LED IPAD-size prozhektor, LED tavan dritë, LED downlight, dritë LED Track, LED Spotlights, e udhëhequr nga drita llambë, LED Seria Tube dhe disa drita të veçanta LED të tilla si e udhëhequr nga drita emergjente dhe LED Ultraviolet zezë të lehta dhe kështu me radhë ...

Save

Lexo më shumë

Featured produktet

falënderoj për kohën tuaj

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !