Profili i kompanisë

cso5oiz0123

Ne jemi LED ndërmarrje të teknologjisë së lartë e themeluar në vitin 1990 me një kapital regjistrin e 3,000,000 usd, në gjetjen e Ningbo -The qytet i bukur bregdetar në provincën Zhejiang, China.After më shumë se 20-vjeçare e punëtor dhe inovacionit, ne kemi zhvilluar një ekip profesional i cili mund të japë ty cilësi të lartë dhe çmimeve LED favorshme produkteve products.Our ketë dy seksione:

Njëra është LED dritë brendshme dhe te jashtme, duke përfshirë LED IPAD-size prozhektor, LED tavan dritë, LED downlight, dritë LED Track, LED Spotlights, e udhëhequr nga drita llambë, LED Seria Tube dhe disa drita të veçanta LED të tilla si e udhëhequr nga drita emergjente dhe LED Ultraviolet zezë të lehta dhe kështu me radhë.

Tjetri është ekran LED, duke përfshirë ekran segment LED, LED dot matrix dhe kështu me radhë.

CE, RoHS, SGS dhe miratimin ISO9001. Shërbimi Customized është i mirëpritur. "Ndershmëria, Innovation, Harmonia dhe Excellence" janë parimi ynë, dhe gjithashtu tonë të ndjekur. Ne viçit për të ofruar clents tanë me produkte profesionale, të shkëlqyera dhe konkurruese dhe të shërbimit. përfitim reciprok është qëllimi ynë, kështu që ne shpresojmë sinqerisht që të krijojë dhe të mbajë një afat-gjatë marrëdhënie bashkëpunuese të biznesit me ju.

CE-EMC Certificate111


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !